Rozstępy na piersiach

Rozstępy pojawiające się na piersiach stanowią problem estetyczny dla wielu kobiet. Rozstępy na piersiach mogą pojawić się w okresie dojrzewania, ciąży lub w czasie zmiany wagi.

ROSILImed  KREM to długodziałający krem, który zapobiega powstawaniu rozstępów i usuwa, niweluje, zmniejsza widoczność istniejących rozstępów.  ROSILIMED KREM na rozstępy zawiera wyciąg z wąkroty azjatyckiej, która sprzyja zapobieganiu powstawaniu rozstępów a także zmniejszeniu ich widoczności. Bardzo łatwo się rozprowadza po skórze i nadaje jej gładkość. ROSILIMED KREM na rozstępy jest lekki i dobrze się wchłania.

  ROSILImed OLEJEK oraz ROSILImed SERUM to olejki leczące istniejące rozstępy i zapobiegające ich powstawaniu. 
  ROSILImed OLEJEK i ROSILImed SERUM długotrwale utrzymują nawilżenie skóry lepiej niż oleje[1] 

  HIPOALERGICZNY

  HIPOALERGICZNY

  WĄKROT AZJATYCKA

  ROSILImed SERUM posiada innowacyjny aplikator typu roll on.  Jest on idealny do delikatnego masażu skóry co dodatkowo zwiększa efektywność SERUM.  W okresie ciąży należy być szczególnie ostrożnym i delikatnym w wykonaniu masażu, aby nie indukować przedwczesnych skurczy porodowych.

  Podczas gdy oleje są tłuste i lepią się ROSILImed OLEJEK i ROSILImed SERUM po wyschnięciu tworzą niewidoczną barierę, która nie jest tłusta i nie lepi się utrzymując jednocześnie długotrwale nawilżenie skóry.

  Olejki i Serum bardzo łatwo się rozprowadzają na dużych powierzchniach po skórze i nadają jej gładkość.  Oba produkty są hipoalergiczne a bezpieczeństwo działania ich składników potwierdzają liczne badania kliniczne.

   

  ROSILImed OLEJEK oraz ROSILImed SERUM jest przeznaczony dla:

  • Kobiet w ciąży
  • Kobiet po ciąży
  • Dziewcząt i chłopców w okresie dojrzewania
  • Młodzieży i dorosłych w okresach zmiany wagi
  • Młodzieży i dorosłych w okresach treningu na siłowniach,

  Po nałożeniu ulatniają się lotne związki zawarte w ROSILImed, powstaje przeźroczysta błona stanowiącą barierę, dla wysuszania się skóry

  Bariera jest przepuszczalna dla tlenu, podwyższa się nieco temperatura ciała, sprzyjając procesom tworzenia się prawidłowej warstwy naskórka

  Bariera chroni skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska zewnętrznego zapewniają, normalizuje poziom kolagenu, masaż aplikatorem ROLL ON poprawia ukrwienie i prawidłowe rozłożenie włókien


  [1] Badanie własne metodą przewodności warstwy rogowej naskórka.